Jdi na obsah Jdi na menu
 


dungeons and raids

 Dungeons and raids

 
Neboli dungeony a raidy. Tak to je další zábavná a důležitá věc ve wowku.
 
Dungeony = jsou to speciální oblasti za portálem dungu. Nachází se tam elitní příšery (elitky).
 
Tak tedy elitky to znamená že jsou tak 4x silnější než normálně. Některé dungeony jsou přímo přispůsobené k tomu že z příšer v nich padají například látky které jsou potřebné třeba k profesy tailoring. Dungeonů je po obou světech strašně moc. Dungy jsou do lvl 80. V levlu 80 už jsou raidy. Raidy jsou úplně to stejné jako dungy jenom na lvl 80. Na servru Twinstar.cz je teď novinka a to je dungeon finder a to tom si na mojich staránkách můžete prečíst celý článek.
 
 
 

Dungeony

No ale teď už zase k dungům. Je tu další velmi důležitá věc a to je že v dungu může být najednou v jedné skupině 5 lidí. Každý dung je od určitého levlu a to většinou např.19 a víc nebo 25 nebo 29 a víc a podobně. Ale jak už jsem říkal dungy jsou přímo ideální na získávání látek. Takže se dost často stává že ve Storwind Stockade (dung od tuším lvlu 20) se dost často najde někaká ta 80. A to je skoro ve všech dundzích. Ale látky - to není jediná věc proč se dungu chodí. Dungy se chodí taky protože z nich padá různý equip (vybavení) pro twinky.
 
 
 

Raidy

Raidy jsou jak už jsem zmiňoval jen pro větší levly. Raidy jsou pro více než 5 lidí. Jeden z nejznámějších raidů je např. Naxxramas. To je nejlepší raid a asi nejtěžší raid na celém servru rwinstar a v něm padá equip na tanka heala DMGa a prostě pro všechny. Tak to je asi všechno důležité o dunzích a raidzích.
 
 
 
 
 
                                                                                                                                                                                                         MAX
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář